☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Grafika zawierająca herb Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Wtorek 27.07.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczny Urząd Podawczy

Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

  

Zgodnie z Ustawą o informatyzacji podmiotów realizujących zadania publiczne Dz. U. 2005 Nr 64 poz. 565 oraz Rozporządzeniem Prezesa Ministrów w sprawie warunków organizacyjno-technicznych doręczenia dokumentów elektronicznych podmiotom publicznym Dz. U. 2005 Nr 200 poz. 1651 pragniemy poinformować, iż uruchomiono Elektroniczny Urząd Podawczy (EUP) wraz z Elektroniczną Skrzynką Podawczą (ESP) - "Dostępny publicznie środek komunikacji elektronicznej służący do przekazywania informacji w formie elektronicznej do podmiotu publicznego przy wykorzystaniu powszechnie dostępnej sieci teleinformatycznej".

 

Pismo ogólne można do urzędu wysłać za pomocą usługi, która jest dostępna przez Alfabetyczną listę spraw -> Pismo ogólne do podmiotu publicznego lub pod adresem: https://epuap.gov.pl/kup/searchContentServlet?nazwaOpisu=Pismo+ogolne+do+podmiotu+publicznego
 

Po kliknięciu przejdź do formularza, należy wpisać nazwę (całą lub część) podmiotu, do którego ma zostać wysłane pismo, w pole znajdujące się w górnej lewej części formularza, poniżej pokaże się lista z wszystkimi podmiotami zgodnymi z tym co zostało wpisane w powyższym polu. Po wybraniu odpowiedniego podmiotu (w tym przypadku Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego), trzeba kliknąć zaadresuj. Następnie wypełniamy odpowiednie pola i wysyłamy pismo do urzędu.

Wytworzył:
Udostępnił:
Marek Bals
(2010-05-24 10:54:27)
Ostatnio zmodyfikował:
Marek Bals
(2014-01-21 09:05:13)
 
 
liczba odwiedzin: 1702843

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X